Videoposnetek

Na tej povezavi si lahko pogledate video, ki je nastal v skupni treh študentov.

Kot pravijo dobro se z dobrim poplača. Cilj našega videa je doseči, da se vsak posameznik zamisli, kako lahko že malenkost nekomu pomeni zelo veliko. Bodimo pripravljeni pokazati zadovoljstvo, pomisliti tudi na druge. Prijazen sošolec je razveselil svojo sošolko s kavico, le ta pa mu je hvaležno pomagala pri pripravi na kolokvij. Naša skupina je imela tri člane: Maks Štempihar, Lea Kavčič in Urška Nikoletti. Maks in Lea sta odigrala vlogi prijaznega sošolca in sošolke. Jaz pa sem bila zadolžena za snemanje videa. Prizorišče videa je območje pred pedagoško fakulteto v Ljubljani ter pritličje v pedagoški fakulteti. Vsak dan vsak od nas zagotovo dvakrat uporabi avtomat za kavo, zato smo dobili zamisel, da ga uporabimo tudi v videu. Cilj smo uresničili tako, da smo si za prikaz videa izbrali študentsko vsakdanje območje, ter med seboj sestavili dele iz našega študentskega življenja.

Video sem uredila v programu VSDC Free Video Editor, dodala sem mu tudi glasbo ter različne zvočne učinke (zvonenje telefona, obračanje listov v knjigi, pisk avtomata…).
Licenca Creative Commons
Video je objavljeno pod licenco Creative Commons Priznanje avtorstva-Nekomercialno-Brez predelav 4.0 Mednarodna.