Aktivnost KV8: E-šolstvo

Definicija: E-šolstvo: e-Asistent, Lo.Polis. Študent iz podatkov, ki so dostopni in iz vrednotenja testnih okolij pripravi lastno analizo in reflektivno razmišljanje o tej temi.

Zahteve:

• Testirajte storitvi (dostopni podatki so v spletni učilnici). Prosim vas, da ne spreminjate gesel za uporabnike! Izvedite aktivnosti, ki jih najdete v spletni učilnici. Rešitve oddajte v spletno učilnico v skladu z navedenimi navodili.
  • Naredite spletno objavo in vanjo kratko zapišite glavne ugotovitve vašega testiranja:
    • Kaj ste testirali?
    • Namen modula, ki ga testirate? (npr. vpis učne ure, manjkajočih, domače naloge, vpis LDN, izpisi …).
    • Primerjava med storitvama e-Asistent in Lo.Polis na osnovi prve izkušnje z uporabniškim vmesnikom (pišite konkretno in argumentirano, npr. lažje, ker je potrebno manj klikov, uporabnik se hitreje znajde, je bolj kompleksno, ne vem čemu služi … in ne je lepši/grši/bolj ali manj uporaben).
    • Intuitivnost uporabljenega modula?
    • Vaše lastno mnenje, ki naj bo argumentirano!

Kriterij vrednotenja: opravil/ni opravil