Vita se predstavi

To je moja prva spletna objava.

Sem Vita Orel, stara sem 20 let in prihajam iz Škofje Loke. Že od malih nog me spremljajo otroci in v delu ter druženju z njimi res uživam, zato sem se odločila za študij razrednega pouka.

Deset let sem trenirala odbojko in še zdaj jo velikokrat igram rekreativno s prijatelji. Še posebej rada igram odbojko na mivki. Doma imam tudi psa Kaia, ki je z mano na vsakem koraku. Zelo rada potujem in videla sem že veliko sveta. Upam pa, da je še veliko zanimivih potovanj pred mano.

Zdi se mi, da dandanes mladi mislijo, da obvladajo splet in raznorazne internetne programe vendar menim, da je ravno to prepričanje zelo zavajajoče in velikokrat vodi v razne zlorabe in spletno nasilje. Na srečo smo imeli v osnovni šoli veliko predavanj na temo “Varna uporaba interneta” in sama pazim, kaj objavljam in pošiljam po spletu. Predmet IKT se mi zdi super, saj bomo na ta način pridobili še ogromno znanja o varni in pravilni uporabi interneta in bomo to znanje lahko prenesli otrokom.

moj pes Kai