Aktivnost KV8: E-šolstvo

• Testiral sem vse kar naj bi učitelj uporabljal v svojem vsakdanu.
  • Namen samega Modula je, da se spoznam s stvarmi, ki jih bom uporabljal v svojem vsakdanu, ter za boljšo orentacijo v prihodnosti.
  • V samem principu se obe storitvi ne razlikujeta preveč. Če bi že moral narediti primerjavo si predstavljam, da je E-asistent v vlogi podjetja microsoft. Ima vse kar potrebujemo, obstajajo boljše ali enako dobre alternative, vendar so se na trgu ustalili kot glavni portal za OŠ in srednje šole. V mojem mnenju je E-asistent malce lepši na oko in tudi malce bolj intuitiven saj sem lahko navigiral zelo preprosto. Medtem ko pa sem z Lo.polisom prišel do istih rezultatov vendar z malce več kliki.
  • Oba portala sta zelo intuitivna. Vse kar si želim kot učitelj lahko najdem na obeh.
  • Moje mnenje sem že nekako podal zgoraj. Če se ena šola odloči za E-asistenta ni nič na boljšem ali slabšem kot druga, ki bi se odločila za Lo.polis. Oba programa služita istemu namenu samo malce drugače sta “zapakirana”.